PŘEPRAVA VAŠICH OBJEDNÁVEK

Cena dopravy včetně platby dobírkou činí 85,-Kč. Při objednávce nad 2000,-Kč je doprava a platba dobírkou zdarma. 

Vaše objednávky budou přepravovány výhradně dopravní společnost PPL. O převzetí Vaší objednávky dopravcem Vás informujeme emailem. O doručení v konkrétní den Vás informuje dopravce SMS  zprávou či voláním.                

V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky, či viditelného poškození doporučujeme kupujícímu  zásilku od přepravce nepřevzít !