Salon de Thé

Dovolujeme si Vám zde představit náš  projekt Salon de Thé. Charakteristickým znakem podniku označeným logem Salon de Thé je kombinace kvalitní restaurace či kavárny,  gastronomické elegance, vlastních autentických produktů a samozřejmě široké nabídky čajů Dammann Frères. 

Základem Salonu de Thé jsou čaje a čajové směsi Dammann Frères, pocházející z nejprestižnějších čajových zahrad světa. Po staletí vyhlášená francouzská gastronomie a práce s vůněmi se logicky promítá do zpracování  těchto čajů a čajových směsí. Gurmáni  mohou vychutnat francouzské čajové umění v jedinečných a originálních čajových kompozicích. Tajemství  kvalitního šálku čaje spočívá v  jeho přípravě, se kterou Vám pomůže  profesionálně vyškolený personál.

Podniky označené  logem Salon de Thé  Vám zprostředkují vyjímečné a nevšední zážitky. Na tomto místě bychom Vám rádi doporučili podniky zapojené do projektu Salon de Thé a které stojí za Vaši návštěvu.

Pokud jste majitel kavárny, restaurace, či hotelu a oslovil Vás náš projekt, rádi Vám jej pomůžeme ve Vašem podniku zrealizovat.